STARSZY ARCHITEKT WNĘTRZ / MANAGER PRACOWNI

Szukamy architekta wnętrz, który posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Obowiązki:

  • koordynacja pracy zespołu architektów (koordynacja harmonogramu oraz grafiku pracy architektów; prowadzenie kalendarza urlopów; wspieranie w procesie rekrutacji)
  • koordynacja działań marketingowych
  • kompleksowa obsługa projektów od koncepcji po realizację
  • prowadzenie nadzoru budowlanego
  • przygotowanie koncepcji oraz projektu wykonawczego
  • dobór produktów, materiałów, wykończeń oraz koordynacja realizacji zamówień
  • zarządzanie budżetem inwestycji
  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • utrzymywanie relacji z producentami

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • umiejętność delegowania zadań
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • umiejętności interpersonalne
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; znajomość włoskiego będzie dodatkowym atutem
  • biegła znajomość programów AutoCAD, pakiet Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign), znajomość 3dsMax będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy pod presją czasu

ARCHITEKT WNĘTRZ / ARCHITEKT

Szukamy architekta wnętrz, który ma doświadczenie w kompleksowej obsłudze projektów od koncepcji, aż po realizację.

Obowiązki:

  • prowadzenie nadzoru budowlanego i kooperacja z podwykonawcami

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia na stanowisku architekt wnętrz
  • biegła znajomość programów AutoCAD, pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign); znajomość 3ds Max będzie dodatkowym atutem
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole projektowym, jak i samodzielnego prowadzenia projektów

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Poszukujemy młodej, dynamicznej, otwartej na nowe wyzwania osoby, która swoją wiedzą i doświadczeniem wzbogaci nasz zespół.

Obowiązki:

  • obsługa klienta detalicznego
  • kooperacja z producentami
  • koordynacja realizacji zamówień
  • bezpośrednia współpraca z naszym biurem projektowym
  • koordynacja zaopatrzenia biura i pracowni

Wymagania:

  • doświadczenie w branży związanej z wyposażeniem wnętrz
  • znajomość i zainteresowanie luksusowymi produktami wyposażenia wnętrz
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • doskonała organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów o światowym zasięgu
  • możliwość stałego poszerzania wiedzy i kwalifikacji zawodowych
  • umowę o pracę lub współpracę w formie działalności gospodarczej
  • stałe godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres praca@space-design.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres praca@space-design.pl

Oferujemy:

  • interesującą pracę w prestiżowej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • pracę stacjonarną w naszej pracowni w centrum Warszawy
  • specjalistyczne szkolenia produktowe